Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Coordonator echipe tencuieli mecanizate

5.000 LEI
ID 826224
acum 3 săptămâni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ne marim echipa si cautam,  sa ni se alature  "Coordonator echipe tencuieli mecanizate" in cadrul unei firme de constructii civile specializata in executarea de tencuieli mecanizate, pereti interiori si tavane, pentru ansambluri rezidentiale noi.

CV-urile se pot transmite la e-mail: officegreenyellow@gmail.com
Detalii la telefon la: 0758 038 572

Se ofera:
# Angajare cu forme legale din prima zi de munca
# Mediu de lucru stabil, indiferent de anotimp
# Venituri fara plafonare, in concordanta cu:
• pregatirea profesionala
• atitudinea si implicarea
• realizarile cantitative si calitative
• nivelurile de productivitate si eficienta atinse
# Posibilitatea de specializare si avansare in cariera
Cerinte:
# Permis de conducere, cel putin categoria B
# Obisnuinta in lucrul cu oamenii, bun comunicator in relatia cu colegii si beneficiarii
# Persoana dinamica, muncitoare, dedicata, corecta
# Pregatire si expertiza tehnica relevanta
#Experienta in domeniul constructiilor, reprezinta un plus
Responsabilitati:
# Coordoneaza din toate punctele de vedere (SSM, SU, predare-primire front de lucru, scule, echipamente, instalații, materii prime si materiale) a echipelor de muncitori aflate in subordine, in diferite puncte de lucru
# Mentine permanent relatiile de comunicare eficienta cu:
• colegii din echipele pe care le coordoneaza
• beneficiarii lucrarilor
• furnizorii de materii prime, materiale si piese de schimb
# Rezolva rapid si eficient situatiile aparute in teren
# Propune idei, solutii noi de lucru si de imbunatatire a activitatii
# Intocmeste grafice de lucrari pe fiecare santier si le transmite șefului ierarhic superior si colegilor si urmareste modul in care sunt respectate
# Realizeaza verificari calitative si cantitative si masuratori ale lucrarilor efectuate
# Realizeaza rapoarte de lucru cu toate informatiile necesare pentru intocmirea de devize si facturi fiscale catre beneficiari
# Realizeaza impreuna cu beneficiarii lucrarilor procesele verbale de predare-primire a amplasamentului la începere si de predare-primire a lucrarii, la final
# Mentine la zi situatia cu inventarul tuturor sculelor, echipamentelor, instalatiilor si a pieselor de schimb aflate pe stoc

Green | GREEN&YELLOW DEVELOPMENT SRL
ID 826224