Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Controlor calitate piese mecano-sudate

ID 745116
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea postului:
- Asigura controlul dimensional intermediar si final al pieselor ;
- Asigura controlul semifabricatelor receptionate de la furnizori ;
- Intocmeste rapoarte de control conform procedurilor interne;
- Asigura controlul cordoanelor de sudura pentru piesele finite ;
- Participa activ la identificarea cauzelor neconformitatilor si la gasirea solutiilor pentru prevenirea lor ;

Cerinte:
o Cunostinte solide de desen tehnic;
o Cunostinte solide de utilizare aparate de masura si control ;
o Studii medii tehnice, de preferat in mecano-sudura;
o Cunostinte operare calculator;
o Organizat, disciplinat, atent la detalii;
o Responsabil, automotivat, dinamic;
o Viziune de ansamblu;
o Capacitate de decizie ;
o Capacitate de asimilare rapida a informatiilor ;

Resurse umane Vermorel | sc vermorel srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 745116