Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Contabil primar (facturare) – AutoDel Hyundai Suceava

Salariu confidenţial
ID 814030
acum 3 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Candidatul ideal:
- Absolvent studii superioare de lunga durata;
- Experienta in domeniul minim 1 ani;
- Abilitate de lucru in echipa;
- Abilitate de lucru cu clientii;
Constituie un avantaj:
- Experienta de lucru in Nexus;
- Experienta de lucru in domeniul auto / service si contructii;
Responsabilitatile postului:
- Inregistrari contabile: intrari de la furnizori, facturare, NIR-uri;
- Inregistrari casierie si incasari de la clienti;
- Gestionare incasari de la clienti;
- Gestionare stocuri auto si depozit service;
- Raportari lunare;
Beneficii:
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru tanar si profesionist.

Persoanele care indeplinesc cerintele si sunt interesate sunt rugate sa transmita CV-ul si scrisoarea de intentie pe adresa de e-mail office@autodel-hyundai.ro pana la data de 10.02.2021