Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Consilier recepție -front desk clinica stomatologica

Salariu confidenţial
ID 862770
acum 10 ore
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal:

- Studii superioare;
- Cunostiinte operare calculator și contabilitate primara;
- Persoana dinamica, responsabila, serioasa;
- Rezistenta la stres.

Descrierea jobului:

- Oferirea suportului informational despre servicii, tarife si modalitati de achitare;
- Programeaza pacientul in functie de programul clinicii si locurile disponibile , astfel incat pacientul sa fie multumit;
- întâmpină si informează pacientii în clinica, completează documentele necesare.
-încasează serviciile, efectuează actele pentru contabilitatea primara a clinicii,
-lucrează direct cu managerul clinicii si informează pe acesta despre activitatea curenta.

Se oferă instruire și suport în activitate . Salariul este în funcție de experienta, abilități, capacitatea de dezvoltare.