Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez Tehnician Sisteme de Securitate

1.200 EUR
ID 841556
acum 2 săptămâni
Slatina, Olt
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Salveaza anuntul pe mai tarziu 1 / 1Angajez Tehnician Sisteme DescriereCandidatul ideal

Studii medii tehnice (electromecanica, it, instalari sisteme securitate/ supraveghere)
Experienta de minim 1 an activitate de teren in domeniul
Permis de conducere categoria B;
Cunostinte de mecanica, electricitate, electronica nivel mediu;
Capacitatea de a citi si interpreta o schema sau un plan tehnic;
Abilitati de comunicare si relationare;
Spirit comercial si de echipa;
Capacitate organizatorica.

PROFIL CANDIDAT
Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate;
Autonomie, discretie;
Atitudine orientata catre client; corectitudine, rigurozitate;
Nivel ridicat de initiative;
Disponibilitate pentru deplasari.

Sarcini și responsabilități:
Execută lucrări de întreținere generală ale echipamentelor/instalațiilor de securitate, detecție și stingere a incendiului, TVCI, control al acces, detecție a efractiei;

- Intocmește lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor în funcție de necesități;

- Execută lucrări aparținând diverselor proiecte de investiții/modificări ale echipamentelor/instalațiilor de curenți slabi;

- Completează rapoartele de mentenanță generală preventivă și corectivă, precum și fișele(situațiile) pentru intervențiile corective (și de service) efectuate.