JobZZ.ro

Angajez Lucrator Vitrina Asistata

Salariu confidenţial
ID 822720
acum o săptămână
Slatina, Olt
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Junior/Entry Level

Descriere
Candidatul ideal
- experienţa într-un post similar constituie un avantaj;
- persoană activă, amabilă, comunicativă, cu iniţiativă.
- varsta maximă 50 ani

Descrierea jobului
Responsabilităţi:
- DESFAȘOARĂ ACTIVITĂȚI DE VANZARE A PREPARATELOR DIN CARNE SAU MEZELURI LA VITRINA ASISTATA;
- disponibilitate pentru lucrul în două schimburi;
- îndepărtează de la raft produsele deteriorate sau neconforme ;
- raspunde solicitării clienţilor cu privire la informaţii despre produse şi preţuri;
- asigură curăţenia la locul de muncă.

BENEFICII:
- mediu de lucru plăcut;
- Tichete de masa
- Salariu atractiv
- Echipa tanara
Mai multe detalii la numarul din anunt intre orele L-V 10:00-16:00

Market
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822720