Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajare inginer ofertare/decontare lucrari de constructii

Salariu confidenţial
ID 835929
acum 3 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Achiziţii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
• Studii medii sau superioare tehnice, profil constructii civile/instalatii;
• Experienta minim 1 an - inginer ofertare - decontare (in lucrari ce vizeaza constructii civile si industriale)
• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
• Capacitate de analiza si sinteza, abilitati de lucru cu cifrele;
• Cunostinte: soft de ofertare, MS Office;
• Atitudine pozitiva si spirit analitic;
• Seriozitate, responsabilitate, dinamism.
Descrierea jobului
• Analizarea ofertelor aparute pe SEAP/SICAP si descarcarea ofertelor la care se hotaraste participarea;
• Stabilirea strategiei pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerinte;
• Participarea, impreuna cu echipa, la finalizarea documentatiei pentru licitatie, elaborarea dosarului de licitatie si predarea/depunerea acestuia, in conditii si la termenele prevazute, la sediul autoritatii contractante sau pe SEAP/SICAP, pentru participarea la licitaţii;
• Intocmirea situatiilor de lucrari (devize, centralizatoare, analiza de pret, etc.)
• Verificarea situatiilor de lucrari intocmite de subcontractori in baza cantitatilor de lucrari real executate si confirmate de Responsabilul de proiect si a preturilor unitare negociate;
• Intocmeste situatiile de plata lunare cu Beneficiarul, in baza cantitatilor de lucrari real executate confirmate sau intocmite de catre Responsabilul de proiect si a preturilor unitare negociate cu Beneficiarul, in vederea emiterii facturilor si a platilor aferente;
• Intocmirea graficului de executie a lucrarilor;
• Intocmirea graficului de plati.
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0722.318.718