Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam soferi cat: C+E pentru Germania

2.500 EUR
ID 775816
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Angajam sofri cat: C+E pentru Germania
Descriere Loc de muncă: Alex-Job caută persoane interesate
să lucreze ca șofer de camion Categoria C+E pentru o mare
companie de logistică din Germania care lucrează în cadrul
marilor lanturi de supermarket-uri (Lidl,Netto,Kaufland,
Penny,Hermes,Pre Zero. .)
Sistem de lucru 6/2; 8/2

Descrierea postului:
livrarea mărfurilor în punctele desemnate,
încărcarea și descărcare,
având grijă de curățenia vehiculului
Cerinte:
permis de conducere valid categoria C+E
card tahograf
capacitatea de a lucra în echipă
disponibilitate la muncă, angajament
onestitate și sârguință

Noi oferim:
condiții stabile de angajare,
Contract de muncă german,
se lucrează într-o atmosferă prietenoasă,
oportunitate de dezvoltare profesională,
salariu atractiv + diurne zilnice (2.500-2.900€),
incepand din a doua luna se asigura:
1. clasa 1 de impozitare(ne casatorit) 2500-2700
2. clasa 3 de impozitare(casatorit) 2500-2900
oferim cazare, 100€/ luna
oferim instruire pentru incepatori,
vorbitor de limba germana sau
limba engleza.
+4915129546666 Pentru limba Romana / Stefan
+4915202883622 Pentru Germana, Engleza, Spaniola/ Frau Patricia Konze
Activitatea principala este de distributie la lantul de magazine Lidl,
incarcare, descarcare (liza electrica), o saptamana de zi una de noapte
cu respectarea pauzelor legale.

ALEXJOB
ID 775816