Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Aeroport München sau Memmingen

2.200 EUR
ID 878523
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Navală / Aeronautică

Ţară

Germania

Nivel carieră
Fără studii superioare

OFERTA MÜNCHEN

VIITOARELE DVS RESPONSABILITATI

* Încărcarea și descărcarea cărucioarelor de bagaje și a containerelor .

* Descărcarea bagajelor clienților pentru sosirile și transferurile locale .

* Transportul, precum și aprovizionarea, operarea echipamentelor și a vehiculelor necesare pentru operațiunile de manipulare la sol .

* Operațiuni la intersecțiile cu infrastructura centrală (cum ar fi podurile aeriene)

* Încărcarea și descărcarea aeronavelor în conformitate cu instrucțiunile de încărcare și stabilirea alimentării cu energie electrică la sol și a aerului pre-condiționat .

CALIFICARI - EXPERIENTA

* Cunostinte de limba engleza .

* Permis de conducere cat. B

* Apt pentru efort fizic .

* Dorința și capacitatea de a lucra în ture, inclusiv duminicile și sărbătorile legale .

* Cazier judiciar curat .

VA OFERIM

* Contract pe o perioda de 9 luni .

* Curs 4 saptamani de limba Germana in incinta aeroportului .

* Pe perioda cursurilor veti fi platit cu 14 EUR brut pe ora .

* Dupa cursuri veti primi 16 EUR brut pe ora

* Dupa 6 luni veti primi 17 EUR brut pe ora .

* Salariul net este progresiv si variaza intre 1700 si 2500 EUR pe luna .

ALTE BENEFICII

* Sporuri pentru lucrul duminica, noaptea si de sarbatorile legale.

* Oferim cazare si transport .

* Discount-uri la cantinele și restaurantele companiei din incinta aeroportului.

* Asigurarea unei parcări gratuite și reduceri pentru transportul public, etc.

DOCUMENTE NECESARE

* Dovada unde ati locuiț în ultimii 10 ani .

* Dovada ultimilor 5 ani lucrați .

* Dovada cazierului judiciar curat .

* Copie a pașaportului sau a cărții de identitate .

OFERIM CONSULTANTA PENTRU TOATE DOCUMENTELE NECESARE

OFERTA MEMMINGEN

SE ACCEPTA SI FEMEI SAU CUPLURI

VIITOARELE DVS RESPONSABILITATI - dupa caz :

* Incărcarea și descărcarea cărucioarelor de bagaje și a containerelor .

* Curatenie in avioane - schimb de noapte .

* Sofer autobuz in incinta aeroportului .

* Cunostinte de limba engleza - avantaj

* Permis - cat D (pentru aplicantii sofer autobuz )

VA OFERIM

* Cazare gratuita in camere single sau de cuplu .

* Plata 14 EUR brut pe ora , schimb de noapte 17,50 EUR brut pe ora .

* Salariul net variaza intre 1800 si 2500 EUR pe luna , in functie de pozitia ocupata.

* Copie a pașaportului / a cărții de identitate .

Gabriel Savu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878523