Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef de santier (constructii) - Paris

3.000 EUR
ID 878580
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Franța

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!
Intra Interim angajează Șef de șantier (construcții) pentru un client specializat în demolare și îndepărtare azbest și plumb din Franța, zona Paris.

Cerințe obligatorii:
- Experiență în domeniu (min 3-5 ani)
- Cunoașterea limbii franceze nivel mediu/avansat
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:
- Centralizează toate informațiile de teren legate de diversele cereri ale clienților
- Se ocupă de relația cu clienții în timpul fazei de realizare a lucrărilor
- Negociază realizarea de lucrări suplimentare în colaborare cu responsabilul de afaceri
- Negociază lucrările subcontractate
- Realizează transferul informațiilor din piață obținute cu responsabilul de afaceri
- Efectuează vizita pe viitorul șantier Întreprinde demersurile administrative preliminare necesare
- Redactează documentele tehnice Identifică resursele umane și materiale
- Elaborează contrastudiu pentru fiecare operațiune
- Elaborează stadiul lucrărilor și gestionează avansarea și validarea facturii corespunzătoare Se asigură de buna reglementare a creanțelor din partea clienților
- Participă la ședințele de șantier
- Monitorizează progresul lucrărilor
- Asigură respectarea regulilor de igienă și securitate
- Asigură aplicarea modurilor operaționale definite
- Propune modificări tehnice dacă este necesar
- Realizează audituri interne pe șantier (o dată pe lună).

Avantaje/beneficii:
- Salariu: 3000 EUR NET/lună
- Program de lucru: 39 ore / săptămână
- Cazare și transport asigurate de către angajator - camera individuală pentru fiecare persoană
- Asigurare medicală privată
- Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
- 0 taxe sau comisioane la angajare

Raluca Gheorghe | HR INTRA INTERIM S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878580