Angajam Sofer profesionist tur-retur pe tir (transportor) C+E

Salariu confidenţial
ID 880983
acum o lună
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Transport

Angajam Sofer profesionist ,tur-retur ,pe tir(transportoare) de masini cat. C+E

Companie de transport auto,DSC Spedition Serv, în plină dezvoltare caută șoferi dedicați pentru transportul autoturismelor second-hand și noi.

Responsabilități cheie:

Conducerea în siguranță a transportatoarelor auto specializate
Încărcarea și descărcarea corectă a autoturismelor pe/de pe platformă
Efectuarea curselor tur-retur pentru livrarea vehiculelor
Verificarea stării autoturismelor la preluare și predare
Completarea documentației specifice transportului auto

Cerințe:

Permis de conducere categoria C+E
Experiență în conducerea transportatoarelor auto.
Cunoștințe despre procedurile de încărcare/descărcare a autoturismelor
Atestat profesional pentru transport marfă și card tahograf
Abilități de comunicare și orientare către client
Disponibilitate pentru curse internaționale
Capacitatea de a interacționa respectuos și amabil cu colegii și partenerii, asigurând o comunicare clară și eficientă în toate situațiile
Efectuarea unui mers care sa favorizeze consumul eficient de combustibil

Oferim:

Salariu competitiv + bonusuri bazate pe numărul de mașini transportate
Diurne pentru deplasările internaționale
Transportatoare auto bine întreținute
Instruire specializată pentru manipularea în siguranță a autoturismelor
Posibilitatea de a lucra cu o gamă variată de mărci și modele auto
Intelegere pentru nevoile dvs.

Atentie,locurile sunt limitate !

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email [email protected] sau să ne contactați la numărul de telefon 0769056200.