Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam personal statie distributie carburanti

2.400 LEI
ID 819745
acum o săptămână
Corbeanca, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Petrol / Gaze

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal:

Studii medii;

Cunoștințe operare calculator (reprezintă avantaj);

Disponibilitate lucru în ture (12/24; 12/48);

Integritate, corectitudine, spirit de echipă.

Descriere job, responsabilități:

Lucrează pe casa de marcat;

Servește clienții în magazin și la pompă;

Asigură curățenia stației;

Recepționează marfa de la furnizori.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV pentru programarea interviului la adresa : laurentiu.dumitrache@flagas.ro

Laurentiu Dumitrache
ID 819745