Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Instalatori Termici

3.500 LEI
ID 863962
acum o zi
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerințe:

Experiență de minim 2-3 ani în domeniu - obligatoriu;

Diploma de calificare - obligatoriu;

Permis de conducere cat.B - constituie un avantaj;

Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

Program de lucru full-time de la 08:00-17:00
Contract de munca pe perioada nedeterminata (analize medicale, protecția muncii);
Concedii conform legislației;
Echipament de munca;
Bonusuri și prime;
Plata salariu 2 transe pe luna (fără întârzieri salariale);
Salariul începe de la 3000 RON.

Responsabilități:
- Instalații sanitare, termice si aer condiționat,
- Execuție instalații de detecție, prevenire și stingere a incendiilor

Fără persoane care au probleme cu consumul de alcool si cu însușirea de bunuri necuvenite.

Timpord Instal | Timprod Instal
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863962