Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Frigotehnist

2.000 LEI
ID 850831
acum 2 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Angajam Frigotehnist ( montator AC-uri )

CV vor fi trimise la adresa de email -> bogdan8562@gmail.com / sunati la nr de telefon 0747454948 pentru un scurt interviu sau o eventuala programare .

Candidatul ideal

-Studii medii (de preferință frigotehnice sau tehnice), experiență în domeniul tehnic;

-Posesor carnet de conducere cat.B;

-Disponibilitate pentru un program dinamic;

-Dorința de afirmare în cadrul unei firme în plină dezvoltare;

-Abilități de comunicare bune.

Descrierea jobului

Puneri în funcțiune echipamente

-profesionale frigorifice,

-cunostinte de baza pe parte electrica

-gastronomice

-aer condiționat.

Asigurarea funcționării și întreținerii în condiții optime a echipamentelor din zona alocată,

- conform standardelor organizației,

-frigorifice,

-efectuand revizii tehnice,

- de intretinere si mentanante periodice ,reparatii (vitrine,camere centrale frigorifice)

Pastrarea si depozitarea materialelor si sculelor ce sunt necesare in desfasurarea activitatii

-Pastrarea unor relatii bune cu colegii de echipa si partenerii companiei

Benеficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Salariu motivant, in functie de nivelul de cunostiinte, implicare, performanta si rezultate;

Conditii de lucru ce respecta angajatii si cadrul legal;

Posibilitate de dezvoltare profesionala

Sporuri de sarbatori ( Paste, Craciun )

Dreptul la zile de concediu

Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.

Descrierea companiei

Companie licentiata ANRE

Nume Firma -Zener Contact SRL

Judetul -Suceava

Ionela
ID 850831