Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez muncitori constructii
Construcţii / Amenajări
Acum 2 săptămâni Drobeta Turnu Severin, Mehedinti
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 6 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 6 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 7 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Salariu: 4.400 LEI
Acum 8 ore Dragasani, Valcea
JobZZ.ro

Angajam Asistent vanzari in Drobeta Tr. Severin

Salariu confidenţial
ID 879692
acum o lună
Drobeta Turnu Severin, Mehedinti
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

duplicate

1

Poziția de asistent de vânzări (vânzător vânzătoare) este una dintre cele mai importante pozitii din compania noastră.

Dacă decideți să deveniți un membru al echipei noastre, este necesar să fiți preocupat preocupată de domeniul modei, să vă placă să interacționați cu oamenii și să vă încânte modul unui magazin de a funcționa rapid.
Cu noi sunteți în mișcare cât e ziua de lungă, lucrând cu haine care au călătorit distanțe impresionante, din diferite țări de pe glob, pentru a ajunge la noi în magazine. Veți inspira clienții nostri, ajutându-i în incursiunea de a descopri lumea brandurilor și ajutand-i să găsească cele mai interesante și unice articole.

Candidatul Ideal
Cerintele postului:
- spirit de echipa si adaptabilitate
- flexibilitate si perseverenta
- responsabilitate si implicare
- orientare catre clienti
- seriozitate, corectitudine, punctualitate
Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Realizarea activitatii de vanzare
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
- Operatiuni pe casa de marcat
- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie
- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare