Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari DOR Usi de interior

3.000 LEI
ID 814652
acum 3 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Vânzări

DOR - usi de interior angajeaza agent de vanzari usi de interior pentru punctul de lucru din Suceava George Enescu.
Responsabilitati:
-Consilierea clientilor la nivel de showroom in vederea achizitionarii produselor din portofoliu;
-Participarea activa pentru identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor;
-Realizarea unei situatii clare si corecte a clientilor consiliati;
- Întocmirea documentelor necesare finalizarii vânzarii si livrarii produselor;
- Cunoasterea perfecta a produselor comercializate;
- Promovarea produselor si a serviciilor companiei;
- Gestionarea portofoliului de client;
- Respectarea procedurilor, normelor si reglementarilor interne.
Cerinte:
- Permis conducere categoria B
- Experienta minim de 2 ani intr-un showroom similar constituie un avantaj;
- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului, atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Cunostinte utilizare PC nivel mediu;
- Abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Flexibilitate si deschidere la sugestii;
- Interes pentru maxima satisfactie a clientilor;
- Capacitate de a lucra in echipa.
Beneficii:
- Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanta

Emanuel Dobresenciuc
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814652