Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vopsitor /sablator Norvegia

3.500 EUR
ID 863428
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Producție,    Navală / Aeronautică

Ţară

Norvegia

Responsabilitati:
-Pregătirea suprafeţelor de vopsit si a materialelor pentru vopsit;
-Executarea lucrărilor de vopsire şi finisare;
-Aplicarea tratamentelor speciale;
-Utilizeaza echipament de protectie
-Respecta standardele, politicile, procedurile si reglementarile referitoare la sanatate, mediu si siguranta;
Cerinte:
-Experienta in domeniul naval (vopsitororie), limba engleza (nivel conversational)
-Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
Se ofera:
-Programul de lucru este de 12 zile la munca(Norvegia) si 9 zile acasa (Romania )
-Transport din Romania catre destinatie (Norvegia ) platit de angajator, transport de la cazare la locul de munca , cazare , 3 mese/zi
-Angajator norvegian (Contractul de munca este inregistrat in Norvegia )

SRN
ID 863428