Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Vânzător Înghețată artizanală-Gelateria "La Romana dal 1947"

3.000 LEI
ID 854190
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Full time,    Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Student

Dacă ești o fire pozitivă, comunicativă, organizată și mereu cu zâmbetul pe buze, ne-ar plăcea să faci parte din echipa noastră în locațiile din București: Băneasa Shopping City, Afi Cotroceni și Calea Victoriei

Asteptam cu interes cv-ul tau pe adresa [email protected]

Descrierea jobului
- Vei întâmpina clienții și vei oferi sugestii și detalii despre produsele noastre.
- Vei promova și vinde produsele gelateriei “La Romana dal 1947”, creând o experiență plăcută.
- Vei gestiona împreună cu echipa întreaga activitate din cadrul gelateriei.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masă;
- Bonusuri din vânzări;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Merla Raluca | RRL GELATO SRL
ID 854190