Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vanzator Fitofarmacie

2.800 LEI
ID 844678
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Vanzator fitofarmacie

Candidatul Ideal
Studii de specialitate medii sau superioare in domeniul agricol, biologic, biochimic sau silvic
Experienta in vanzarea produselor fitosanitare
Atestatul pentru comercializarea PPP prezinta un avantaj
Cunostinte de baza in horticultura
Cunoasterea principalelor boli si daunatori in horticultura
Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- vanzare de produse specifice in fitofarmacie;
- consiliere clienti;
- operatiuni logistice comerciale
Beneficii:
- salariu motivant
- comision vanzari
- training
- program flexibil
Punctul de lucru este situat in incinta Halelor Centrale Obor, sect 2, Bucuresti

Descrierea companiei

Companie specializata in comercializarea produselor pentru protectia plantelor si a materialului semicer.
Avem 24 de ani de experienta pe piata romaneasca. Publicul nostru tinta sunt micii gradinari, dar si gradinarii profesionisti.

CV-urile pot fi trimise la adresa de e-mail avg.0408@gmail.com
Tel: 0768772347

Valentin Anghel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844678