Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Vanzatoare VIVO! (Maritimo) Constanta si Mega Mall Bucuresti

1.800 LEI
ID 822168
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal

Cautam persoane serioase care isi doresc un loc de munca stabil.
Preferabil nefumatoare.
Fara limita de varsta. Training la locul de munca.
Contract de munca pe perioada nedeterminata, concediu platit, salariu net incepand de la 1800 lei.
Numar posturi: 2

Descrierea jobului

Vanzare inghetata, dulciuri si fresh-uri.
Program: 1 zi lucrata / 1 zi libera + 2 weekend-uri libere pe luna.
Salariul net incepand de la 1800 lei.
Locatii:
Centrul Comercial VIVO! (Maritimo) Constanta
Centrul Comercial Mega Mall Bucuresti
Descrierea companiei

Lant de magazine Frozen Yogurt
Facebook: FrollyMolly
Telefon: 0722.519.377 intre orele 11.00-16.00
Pentru CV - frolly.molly&yahoo.ro

Frolly Molly
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822168