Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vanzatoare pentru Show room

2.200 LEI
ID 821021
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Domeniu de activitate

Serviciu Clienți

Tip job Full time (normă întreagă)

Nivel carieră Junior/Entry Level

angajează vanzatoare pentru Show Room din sectorul 3 Bucuresti

Cerințe:

-experienta de minim 1 an de zile in vanzari
-disponibilitate de lucru de la domiciliu
- capacitatea de a promova în Social media
-utilizator experimentat PC - competențe informatice dovedite

Condiții:

-salariu fix 2200 Ron + bonusuri de performanță
-bonuri de masa
-posibilitati de training la locul de muncă si dezvoltare personala

Responsabilități:

-realizarea planului de prezentari zilnice si atingerea obiectivelor zilnice.
- planul de performanță lunara stabilit de directorul de vânzări
-consilier a clientilor privind varianta optima a produselor si furnizarea de informatii complet asupra produselor;
-oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea alegerea produsului si a accesoriilor.
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Dorim doar candidată cu experiență dovedită și cunoștințe promovare in social media.

Tristeti CV in limba romana pe Wathsap format PDF.