Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Mecanic Auto cu experienta
Maşini / Auto
Salariu: 3.500 LEI
Acum 12 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Muncitori necalificati cu experienta in constructii 1 an
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 3.299 LEI
Acum 31 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam instalatori cu experienta in constructii
Full time  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 4.000 LEI
Angajam macaragiu cu experienta categ. E, telecomanda sol
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.000 LEI
Coordonator grupa - after school cu predare in limba germana
Temporar / Proiect / Part time / Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Învăţământ / Educaţie
Salariu: 2.500 LEI
Acum 52 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Vanzatoare Cora Lujerului magazin accesorii de dama 1-1

2.100 LEI
ID 827350
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

In Cora Lujerului , salariu fix 2100(Salariu de start) in mana, net + Bonusuri din vanzari in jur de 2300-2400 lei/luna, o zi lucratoare – o zi libera

Tipul Magazinului:Accesorii de dama (clame,cercei,genti,curele etc.)

-Angajatul ideal trebuie sa dea dovada urmatoarele aptitudini:

-Seriozitate

-Puctualitate

-Spiritul de echipa

-Abilitatii de comunicare

-Puterea de convingere

-Experienta in vanzari sau in relatia cu omu

-Abilitati estetice (adica aranjarea produselor in magazin)

-Nefumatoare

Descrierea jobului:

Oferim:Salariu net fix 2000lei (salariu de start ) +Bonusuri,target

Garantam seriozitate,conditii bune de munca,

Bonusuri

Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp.

Ambiant placut situat in Galeria Comerciala Cora Lujerului

Crestere salariala dupa o anumita perioada de timp.

Program de lucru :

O zi lucratoare – o zi libera indiferent de ziua din saptamana

Luni – duminica 9:00 - 21:00 (exceptie fac programele orare impuse de lege / pandemie)

Nu suntem interesati de persoane care vor sa lucreze part-time .

Daca sunteti de acord cu cele mai sus mentionate va rugam sa ne contactati la 0732619681