Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Vanzatoare accesorii de dama cora lujerului o zi da una nu

2.000 LEI
ID 821044
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

In Cora Lujerului , salariu fix 2000(Salariu de start) in mana, net + Bonusuri din vanzari in jur de 2200-2300 lei/luna, o zi lucratoare – o zi libera

Tipul Magazinului:Accesorii de dama (clame,cercei,genti,curele etc...)
-Angajatul ideal trebuie sa dea dovada urmatoarele aptitudini:
-Seriozitate
-Puctualitate
-Spiritul de echipa
-Abilitatii de comunicare
-Puterea de convingere
-Experienta in vanzari sau in relatia cu omu
-Abilitati estetice (adica aranjarea produselor in magazin)
-Nefumatoare
Descrierea jobului:
Oferim:Salariu net fix 2000lei (salariu de start ) +Bonusuri,target
Garantam seriozitate,conditii bune de munca,
Bonusuri
Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp.
Ambiant placut situat in Galeria Comerciala Cora Lujerului
Crestere salariala dupa o anumita perioada de timp.
Program de lucru :
O zi lucratoare – o zi libera indiferent de ziua din saptamana
Luni – duminica 9:00 - 21:00 (exceptie fac programele orare impuse de lege / pandemie)
Nu suntem interesati de persoane care vor sa lucreze part-time .
Daca sunteti de acord cu cele mai sus mentionate va rugam sa ne contactati la 0732619681