Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez animator petreceri copii
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Artă / Entertainment
Salariu: confidenţial
Acum o zi Ploiesti, Prahova
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Operator calculator
Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 3.300 LEI
Acum 2 zile Ploiesti, Prahova
Consultant financiar
Bancar / Asigurări / Consultanță
Angajam agenti de securitate
Full time  |  Fără studii superioare  |  Pază și Protecție
Salariu: 3.400 LEI
Acum o săptămână Ploiesti, Prahova
Consilier vanzari showroom tamplarie pvc
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Vânzări / Lemn / PVC
JobZZ.ro

Project Manager [Referent Relatii Externe] - Job Ploiesti

Salariu confidenţial
ID 852555
acum 6 luni
Ploiesti, Prahova

Secretariat / Office / Back Office,    Marketing / Cercetare de piață,    Management

Tip job

Voluntariat,    Proiect,    Part time

Nivel carieră

Manager/Executiv,    Fără studii superioare

Jobul potrivit - Manager de proiecte te asteapta astazi!

Dacă vrei să te alături unei echipe de elita, am fi bucuroşi să lucram impreuna.

Manager Romania & Europa.

Project Manager [Referent Relatii Externe]

RESPONSABILITATI:

Comunicarea continua si eficienta cu partenerii si colaboratorii
Analiza detaliata a proiectelor
Gestionarea eficienta a proiectelor si asigurarea calitatii si finalizarii la termen a acestora
Identificarea partenerilor potriviti in functie de cerintele proiectului
Trimiterea de oferte si estimari
Solutionarea cu promptitudine a solicitarilor venite din partea colaboratorilor
Oferirea de suport si consultanta clientilor in vederea realizarii/planificarii proiectelor
Gestionarea relatiei cu posibilii colaboratori
Pastrarea si actualizarea permanenta in baza de date a tuturor informatiilor relevante referitoare la proiecte.

CERINTE:
Absolvent de studii superioare / medii
Limba engleza nivel avansat [scris si vorbit]
Cunostinte foarte bune de operare PC Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) și a internetului.
Abilitati excelente de organizare, planificare si prioritizare [capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese simultan]
Bune abilitati de negociere
Capacitate de comunicare si relationare, lucru in echipa
Orientare catre rezultate, atitudine pozitiva si initiativa pentru rezolvarea problemelor
Pasiune pentru domeniul organizatiilor non-guvernamentale - ONG.
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Experienta relevanta in relatii cu clientii
Abilitati foarte bune de comunicare - scris si oral
Abilitati foarte bune de organizare, planificare si analiza
Orientat catre realizarea solicitarilor clientilor cu promptitudine si profesionalism
Capacitatea de a prioritiza activitatile
Abilitati empatice
Ambitios, serios si entuziast.

Avantaje:
cunoasterea mai multor limbi straine [engleza++]
abilitate de a lucra pe PC,
persoana comunicativa,
etica profesionala,
motivatie,
atentie,
onestitate,
atitudine pozitiva,
disponibilitate,
capacitate de rezolvare a problemelor,
spirit de echipa,
disciplina,
putere de convingere,
confidentialitate-stabilitate
conducator auto.

Aptitudini
- Studii medii sau superioare
- Atenție către detalii
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- Abilitați de comunicare
- Experiență in utilizarea calculatorului - programele:

OFERTA / BENEFICII
Oportunitatea de a participa la training-uri de dezvoltare profesionala.
Pachet financiar motivant.
Desfasurarea activitatii alaturi de o echipa tanara, intr-un mediu de lucru dinamic si orientat catre profesionalism.
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru in care initiativa, inovatiile si implicarea sunt incurajate si apreciate.
Trimite-ne un e-mail cu Scrisoare de intentie si CV la
[email protected]

+40730064648