Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tinichigiu Auto, Olanda

2.100 EUR
ID 815477
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Ţară

Olanda

Recrutăm Tinichigiu Auto pentru Olanda. Dacă ai experiență în sudura pentru camioane și vrei să muncești pentru o firmă cunoscută internațional, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail recrutare@talentzoom.ro. Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locația: Sudul Olandei, regiunea Hertogenbosch

Cerințe:

• Minim 4 ani experiență relevantă în domeniu
• Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional
• VCA și BSN nu sunt obligatorii deoarece se vor face în Olanda
• Mașină proprie
• Unelte de mână proprii
• Deținerea unor certificate (sudor)
• Abilitatea de a citi desene tehnice

Responsabilități:

• Construirea sau adaptarea caroseriei de camioane, remorci, autoutilitare marca Mercedes, prin tăiere/șlefuire/sudare/instalare de piese pe șasiu și caroserie
• Munca cu cele mai noi echipamente de presare și extragere

Beneficii:

• Cazarea și utilitățile sunt plătite de angajator
• Salariu începe de la 2100 EUR
• Angajatorul oferă bani de benzină pentru efectuarea navetei
• Se lucrează 40 ore pe săptămână

Talent Zoom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815477