Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Teraputa masaj intretinere corporala

5.000 LEI
ID 882162
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii,    Sport / Frumuseţe,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Suntem în căutarea unei maseuze / specialiste în masaj si remodelare corporală pasionate pentru a se alătura echipei noastre ​​​​.
Dacă sunteți dornici să vă puneți abilitățile în practică, această poziție ar putea fi pentru voi.
Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu relaxant și plăcut
Posibilitatea de a lucra cu o varietate de tehnici
Pachet salarial atractiv și beneficii
Dacă sunteți o persoană entuziastă, dornică să ofere servicii de calitate și să creeze o experiență memorabilă pentru clienți, vă invităm să aplicați pentru această poziție.
Responsabilități:

Realizarea de masaje terapeutice, anticelulitice si cu bete bambus , reflexogen, decontracturant , drenaj limfatic manual și de relaxare conform standardelor noastre
Aplicarea tehnicilor de remodelare corporală pentru a ajuta clienții să-și atingă obiectivele
Consilierea clienților cu privire la programele de îngrijire corporală și la stilul de viață sănătos.
Menținerea unui mediu curat și sigur în zona de lucru.
Colaborarea cu echipa pentru experiență plăcută și relaxantă pentru clienți.
Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!
Pentru detalii suplimentare asteptam cv-urile voastre la [email protected]

Criospa | MIGDAR CONSULTING S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882162