Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Telesales Account Manager

1.500 EUR
ID 816362
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Management

Tip job

Proiect,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Ne marim echipa de vanzari!

Ce am aprecia la tine:

Ambitia si dorinta de afirmare prin performanta;
O atitudine pozitiva, dar si orientarea catre client;
Abilitatea de a convinge;
Dorinta de a imbina activitatea de birou cu cea de teren.
* Experienta in domeniul telecom si spiritul antreprenorial poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului:

Ce urmeaza sa faci:

Sa promovezi si sa vinzi serviciile de telecomunicatii ale companiei Telekom (telefonie mobila, telefonia fixa, internet, televiziune, etc) catre persoanele juridice;
Sa creezi si sa dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti business;
Sa asimilezi informatii legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite.

In schimbul implicarii tale, noi iti oferim:

Venituri direct proportionale cu efortul, compuse din : salariu + commision + bonusuri de performanta;
Suport continuu in desfasurarea activitatii cat si training-uri periodice;
Plan de dezvoltare individual in cariera in interiorul companiei, in functie de profil si performanta;
Acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

Asteptam sa te cunoastem!

Descrierea companiei:

Telekom Romania este un brand dinamic, care oferă servicii de telecomunica ii fixe i mobile complete, inovatoare, personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu aproximativ 10 milioane de contracte de servicii. Este parte a grupului Deutsche Telekom unul dintre liderii globali de comunicatii integrate, prezent în 51 de țări de pe 5 continente.
Soluțiile noastre deschid o lume infinită de oportunități de a împărtăși cele mai frumoase și emoționante experiențe cu familia, prietenii, colegii și cu cei din jurul nostru. Misiunea noastră este să îmbogățim viețile oamenilor, oferindu-le acestora servicii integrate fixe și mobile, tehnologii de ultimă generație, fibră optică, precum și Internet TV, care aduce utilizatorilor o nouă experiență.