Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician/Montator Ascensoare

ID 882471
acum 22 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

duplicate

1

Recrutam Tehnician/Montator Ascensoare pentru clientul nostru, o companie multinationala de traditie.

Descrierea postului:
-participa la activitatile de montaj a ascensoarelor sau de mentenanta a acestora
-este responsabil de mentinerea standardelor de siguranta si calitate a operatiunilor efectuate;
-remedierea eventualelor probleme ce pot aparea;
-participă totodata la modernizarea echipamentelor;
-se asigura că ascensoarele sunt instalate în conformitate cu standardele de siguranță și că sunt testate și funcționează corect

Beneficii:
????Salarizare: in functie de experienta (intre 3800 lei si 4800 lei net)
Bonuri de masa: 30 ron/ zi.
Asigurare medicala
????Bonusuri: Prime de sarbatori, se acorda in 2 transe, de Craciun si de Paste.
Program: 8:30-17:00, exista si deplasari.
????Locatie: Brasov, Iasi, Timisoara, Bucuresti
????Tel/Whatsapp: +40 750 781 652

World Wide Recruitment | WORLDWIDE RECRUITING S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882471