Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician sisteme de securitate / cu sau fara experienta

3.000 LEI
ID 881751
acum 20 ore
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Necalificat

Suntem în căutare de persoane pasionate de domeniul securității pentru a se alătura echipei noastre!

Poziție: Tehnician Sisteme de Securitate

Locație: Ploiești, Zone limitrofe. Ocazional: Ilfov, Bucuresti

Responsabilitățile echipei:

Instalarea și configurarea sistemelor de securitate.

Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice.

Oferirea de soluții tehnice și consultanță clienților.

Întreținerea și actualizarea regulată a sistemelor.

Cerințe:

Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

Abilități tehnice sau deschidere către învățarea lor.

Cunoștințe de bază în electronică/electricitate constituie un avantaj.

Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

Pachet salarial motivant.

Posibilități reale de avansare.

Traininguri și cursuri de specializare.

Echipă dinamică și un mediu de lucru plăcut.

Program de lucru 8 ore + pauza de masă

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată după primele 3 luni

SALARIU - 2500 lei net +
Bonuri de masă - 500 lei

ℹ️ Experiența în domeniu este un plus, dar nu este obligatorie. Oferim formare la locul de muncă pentru candidații potriviți!

Dacă sunteți interesați sau cunoașteți pe cineva potrivit, vă rugăm să trimiteți CV-ul la secretariat 'at' securytas.ro sau să ne contactați la 0244523345.

Hai să construim împreună un mediu mai sigur pentru toți!