Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician sisteme de securitate

3.500 LEI
ID 824669
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Cerinte:

Experienta in domeniul sistemelor de securitate;
Permis categoria B;
Abilitati tehnice excelente;
Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu si program prelungit cand este nevoie;
Apt pentru munca la inaltime;
Seriozitate, punctualitate, loialitate, spirit de echipa;
Mod riguros de organizare, disciplina muncii;
Cunostinte de retelistica;

Responsabilitati:

Realizarea cablarii si instalarii sistemelor de securitate comercializate de catre firma: sisteme anti-efractie, supraveghere video, control acces, pontaj, detectoare incendiu, stingere incendiu, video interfonie, sonorizare, automatizari, etc.;
Punerea in functiune si efectuarea programarii sistemelor de securitate instalate;
Executarea operatiunilor de interventie, service si mentenanta pentru clientii din portofoliu;
Intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii (fisa de intervantie, fisa intrare in service / mentenanta, proces verbal predare-primire, etc.;)
Intretinerea sistemelor de securitate aflate in garantie si post-garantie.
Instructaj de folosire a echipamentelor instalate catre beneficiarii firmei;
Asigurarea asistentei tehnice catre clientii firmei;

Oferim 3500 lei salariu net.
0752207784

Ideal Fit Intelligence
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 824669