Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician Service HVAC

Salariu confidenţial
ID 827472
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Inginerie / Tehnologie,    Mentenanță / Instalații,    Prestări servicii

Full time

Sarcini si responsabilitati

Responsabil pentru intretinerea echipamentelor pentru proiectele alocate
Efectuează punerile în funcțiune, reparațiile, întreținerea si modernizarea echipamentelor
Se pregateste pentru lucrarea alocata: evalueaza executia lucrarii, echipamentele, anticipeaza dificultatile, isi procura materialele in functie de necesitate.
Identifica, analizeaza, diagnosticheaza si repara echipamentele din locatia clientului.
Foloseste echipamentele/sculele din dotare, fisele tehnice ale echipamentelor pentru diagnosticarea si remedierea echipamentelor.
Identifica piesele necesare pentru remedierea echipamentelor
Reprezintă compania fiind contact direct cu clientul; este capabil să asculte, să informeze și să faca recomandari
Flexibilitate la lucru ore suplimentare / weekend-uri, după cum este necesar
Lucreaza independent

Abilitati :

Cunostinte HVAC: Trebuie să aibă experiență în domeniu HVAC, sa cunosca principiile de instalare, mentenanta si reparatii ale echipamentelor HVAC.

Comunicare: Trebuie să aibă abilități excelente de interacțiune cu clienții și să aibă capacitatea de a răspunde la întrebări și de a rezolva problemele clienților.

Operare calculator: Trebuie să aibă capacitatea de a utiliza un computer și un software (de exemplu, MS / Office, Excel și MS Windows).

Altele : permis auto categoria B

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la adresa: applications@cvo.ro