Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician Service Echipamente

4.000 LEI
ID 857729
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Telecomunicaţii,    Mentenanță / Instalații,    IT,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Important: asteptam cv-ul tau la adresa: cv@vvo.ro

Compania este lider în domeniul IT din România si important furnizor si integrator de tehnologii de varf, furnizeaza solutii tehnice, echipamente si softuri personalizate pentru magazine: cantare electronice, imprimante fiscale, POS-uri, retelistica etc.

Cerințe:
Studii tehnice medii/superioare;
Experiență pe o poziție similară prerezinta avantaj (se ofera si training in domeniu pentru cei care se pot adapta rapid);
Cunoștinte electronică, mecanica, hardware (diagnosticare, configurare, instalare), sau rețelistică,;
Disponibilitate deplasari 50% din timp in Bucuresti si limitrof pentru mentenanță echipamente folosite in retail;
Permis conducere categoria B.

Responsabilități:
Execută depanarea/configurarea/instalarea echipamentelor din portofoliul companiei, in special cantare electronice si alte echipamente folosite in magazine (imprimante fiscale, retelistica etc);
Asigură suportul tehnic pe teren, la client sau de la distanta, analizează cauzele defecțiunilor și propune lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor;
Asigură instruirea clienților cu privire la utilizarea echipamentelor;
Întocmește documenta ia necesară fiecărei interven ii (fi ă service / proces verbal de predare primire si punere in functiune).

Oferta:
Salariu negociabil in functie de experienta pe o pozitie similara;
Un pachet complex de beneficii pentru a încuraja oamenii energici și muncitori: un mediu modern de lucru, acces la biblioteca Bookster, abonament medical, program flexibil (8h/zi, cu incepere de la 8:30 sau 9:30), bonus de performanță pana la 15% din salariu, zi naștere liberă, zile concediu suplimentare în funcție de vechime, penultima vineri din lună zi scurtă, fructe, cafea la birou.

Important: asteptăm cv-ul tau la adresa: cv@vvo.ro