Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician service

Salariu confidenţial
ID 879655
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Ne cautam un coleg nou. Hai in echipa noastra!

Suntem o firma cu experienta din 1991 in domeniul electronic si angajam personal pentru intretinere echipamente electronice profesionale si case de marcat fiscal.

Descierea jobului

Viitorul coleg se va ocupa cu efectuarea de revizii / intretinere a echipamentelor fiscale ale clientilor nostri. Drumurile vor fi in proportie de 95% prin Bucuresti si judetul Ilfov.

Pentru a te alatura echipei noastre trebuie sa ai:
• studii liceale finalizate,
• carnet de conducere categoria B - obligatoriu,
• cunostinte de operare PC,
• abilitati practice in domeniul tehnic / electronic constituie un avantaj,
• spirit de echipa, flexibilitate, dorinta de a invata.

Responsabilitatile tale:
• intretinere, identificare si remediere a defectelor de echipamente,
• mentinere a relatiei cu clientii,
• completeare de fise de service pentru echipamente,
• activitatea se desfasoara atat la clientii desemnati cat si la sediul societatii.

Noi oferim:
• loc de munca stabil
• training de specializare
• program de lucru luni-vineri
• sarbatori legale libere
• pachet salarial atractiv, cu bonuri de masa
• masina de servici
• telefon
• laptop