JobZZ.ro

Tehnician Montator Mobila Ikea (lucrari externe)

7.000 LEI
ID 845544
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Tip job

Temporar,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

TEL. 0737 163 162
Email: cv@vvo.ro

Proiecte stabile externe, pe perioade determinate (ianuarie-aprilie), cu posibilitatea de colaborare pe termen lung.
Pachet salarial negociabil 1800-2000 euro.

Ne dorim sa atragem in echipa tehnicieni din Bucuresti si limitrof: montatori mobila, lacatusi montatori, finisori dispusi sa se deplaseze si la lucrari externe.

Cautam persoane atente la detalii, indemanatice, cu simt practic si experienta in activitati tehnice, montaj mobila si accesorii IKEA.
Disponibilitate de a lucra pe proiecte externe, perioada ianuarie-aprilie, cu posibilitatea de prelungire a colaborarii pe termen lung, dupa caz;
Experienta in activitati conexe: montaj rafturi, semnalistica, mobila comerciala, parchet si finisaje interioare- reprezinta avantaj;

Oferta:
Salariu negociabil in functie de experienta 1800-2000 euro;
Contract de munca, cazare, transport si logistica necesara;
Posibilitatea de prelungire a colaborarii pe termen lung, in functie de disponibilitate.

Responsabilitati:
Se lucreaza in echipa, pe proiecte determinate, in conditii de calitate si timp;
Lucrarile se realizeaza local si in afara tarii.

Corina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845544