Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician Mentenanță

Salariu confidenţial
ID 836133
acum 2 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

AML HR recrutează pentru clientul său, Global Enterprises, Tehnician Mentenanță.

Descrierea postului:

Asigura reparația echipamentelor în cazul defecțiunilor;

Verificări zilnice ale mașinilor (presiuni aer, scurgeri de ulei, etc.);

Verifica periodic starea sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor folosite, le pregătește pentru producția următorului reper și efectuează curățarea acestora înainte de a le depozita in spațiul special amenajat;

Păstrează în bune condiții de funcționare toate utilajele pe care le operează, cât și sculele, dispozitivele și echipamentele;

Executa planul de mentenanță preventivă;

Asigura set-up-ul liniilor de producție (schimbare matrite , stante , cutite)Gestionează și menține în bună stare de funcționare sculele și echipamentele de producție specifice postului de lucru;

Se implica activ in îndeplinirea obiectivelor de calitate si eficiență stabilite.
Programul de lucru este în 3 schimburi, 5 zile pe săptămână.

Se oferă:

Salariu competitiv;
Prima de prezenta 100 ron NET;
Tichete de masa 15 ron / zi lucratoare;
Prima de ziua angajatului 100 ron NET;
Sistem de idei de imbunatatire cu bonus de pana la 400 ron NET;
Bonus de performanta de pana la 500 ron NET;
Alte bonusuri in functie de implicare, rezultate si fidelitate în firma;
Transport gratuit din Ploiesti si rutele Aricestii Rahtivani-Nedelea-Târgșoru Nou;

AML HR Business Partner
ID 836133