Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Tehnician IT Multitalentat – Reparații, Vânzări și Consultanță

3.000 LEI
ID 879758
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

IT

Student,    Mid-Level,    Manager/Executiv,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Descriere job:

Căutăm un Tehnician IT Multitalentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice! Dacă ești pasionat de tehnologie, ai abilități de vânzări și îți place să ajuți clienții, acesta este locul perfect pentru tine.

Responsabilități principale:

Reparații laptopuri, calculatoare și imprimante
Imprimare digitală folosind plottere și prese digitale
Vânzarea de produse IT și de papetărie
Oferirea de consultanță și suport clienților
Utilizarea programelor Adobe și Corel pentru diverse proiecte

Profilul candidatului ideal:

Experiență în reparații IT și imprimare digitală
Cunoștințe solide de vânzări și consultanță pentru clienți
Competențe avansate în Adobe și Corel
Persoană prietenoasă, comunicativă și doritoare să ajute
Abilități excelente de organizare și atenție la detalii

Ce oferim:

Mediu de lucru prietenos și stimulativ
Oportunități de dezvoltare profesională
Pachet salarial competitiv

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare, te invităm să aplici acum!