Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician gestiune stoc - Ploiesti

Salariu confidenţial
ID 818190
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Cautam coleg pentru postul de Tehnician gestiune stoc - Ploiesti

Descrierea postului
- tine evidenta stocurilor, raspunde pentru inregistrarile de intrare si iesire
- organizeaza descarcarea, receptionarea, depozitarea si livrarea marfii
- pregateste, ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii pe baza documentelor
- pastreaza si arhiveaza documentele justificative legate de miscarile de stocuri
- asigura mentinerea ordinii si curateniei in spatiu de depozitare

Cerintele postului

- experienta in domeniu - minim 2 ani
- experienta in utilizarea unor programe de gestiune reprezinta un avantaj;
- atestat de stivuitorist (avantaj);
- abilitati de comunicare, adaptare la schimbare
- spirit de initiativa, corectitudine
- organizat, responsabil, orientat pentru a indeplini sarcinile ce ii revin
- cunostinte operare calculator;
- fara cazier judiciar;
- domiciliul stabil in Ploiesti sau limitrof

Se ofera :

- un loc de munca stabil, cu contract pe perioada nedeterminata intr-o companie de succes pe piata furnizorilor de echipamente si utilaje tehnologice din Romania
- pachet salarial atractiv ; bonusuri in functie de performanta;
- Posibilitatea de afirmare/promovare intr-o companie romaneasca de succes ;
- programe de instruire si dezvoltare

S.C. METATOOLS S.R.L. este o companie infiintata in anul 1998 si este specializata in comercializarea sculelor profesionale, utilajelor si echipamentelor pentru constructiil si industrie (Bosch, Makita, DeWalt, Stihl, Rems, Ridgid, Esab, etc.).
Compania noastra detine cel mai mare si modern showroom de profil tehnic din judetul Prahova si are puncte de lucru in Buzau si Pitesti.

Metatools | SC Metatools SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818190