JobZZ.ro

Tehnician electromecanic

Salariu confidenţial
ID 878106
acum 4 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii,    Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii
- abilitatile practice in domeniul electronicii constituie un avantaj;
- carnet de conducere categoria B - obligatoriu;
- cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intretine, identifica si remediaza defectele echipamentelor;
- mentine relatia cu clientii pentru intretinerea echipamentelor;
- completeaza fise de service pentru echipamente si alte documente din cadrul firmei;
- activitatea se desfasoara atat la client cat si la sediul societatii.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- training la locul de munca;
- telefon si masina de servici.

Descrierea companiei
Firma cu experienta in domeniul electronic angajeaza personal pentru intretinere echipamente electronice profesionale (dupa procedura) si case de marcat fiscale.

CV la adresa: [email protected]