Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician centrale termice

Salariu confidenţial
ID 821105
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Activitatea se desfasoara in Bucuresti/ Ilfov, iar biroul/ depozitul nostru este in Sector 3, zona Vitan.
Va rugam sa aplicati doar daca locuiti in Bucuresti/ Ilfov, nu oferim cazare!

Descrierea jobului:
verificari/ revizii tehnice centrale termice (VTP ISCIR)
reparare/ service centrale termice si cazane
mentenanta instalatii termice
verificari/ revizii instalatii gaze naturale
intocmire procese verbale de lucrari, rapoarte VTP, fise de evidenta, facturi, chitante

Candidatul ideal:
cunostinte tehnice in domeniu
experienta in service centrale termice si cazane
experienta in instalatii gaze naturale
autorizatii ISCIR sau alte autorizatii – constituie avantaj
permis conducere categoria B
seriozitate si implicare, abilitati de comunicare

Oferim:
echipamente de lucru
telefon si autoturism de serviciu
salariu bun
ore suplimentare platite
carte de munca
seriozitate
mediu de lucru placut

ANRE - proiectare si executie, verificari si revizii tehnice periodice instalatii gaze naturale,
ANRE - verificari instalatii electrice (PRAM),
ISCIR - instalare, montare, reparare, intretinere, verificari tehnice periodice (VTP ISCIR) centrale si cazane < 9000 kw, arzatoare, automatizari, instalatii de ardere,
ISCIR - supraveghere instalatii sub presiune (RSVTI),
ISCIR - verificare, reparare si reglare supape de siguranta,
Certificare ACCREDIA ISO 9001(calitate) si ISO 14001(mediu),
Certificare CCOC "Firma de incredere" anii 2016-2021.