JobZZ.ro

Tehnician centrale termice

3.500 LEI
ID 807735
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Firma noastra este autorizata: - ANRE - proiectare si executie, verificari si revizii tehnice periodice instalatii gaze naturale - ANRE - verificari instalatii electrice (PRAM) - ISCIR - instalare, montare, reparare, intretinere, verificari tehnice periodice (VTP ISCIR) centrale si cazane < 9000 kw, arzatoare, automatizari, instalatii de ardere - ISCIR - supraveghere instalatii sub presiune (RSVTI) - ISCIR - verificare, reparare si reglare supape de siguranta - certificare ACCREDIA ISO 9001(calitate) si ISO 14001(mediu) - certificare CCOC "Firma de incredere" anii 2016-2020.

Candidatul ideal
- cunostinte tehnice in domeniu
- experienta service centrale termice si cazane pe gaz
- experienta in instalatii gaze naturale
- autorizatii ISCIR, ANRE sau alte atestate - constituie avantaj
- permis conducere categoria B - constituie avantaj
- seriozitate si implicare
- abilitati de comunicare

Descrierea jobului
- verificari tehnice centrale termice (VTP ISCIR)
- reparare/ service centrale termice si cazane pe gaz
- mentenanta instalatii termice
- verificari si revizii instalatii gaze naturale
- intocmire procese verbale de lucrari, rapoarte VTP, fise de evidenta, facturi, chitante

Oferim:
-bonusuri din vanzari
-echipamente de lucru
-telefon si autoturism de serviciu
-salariu bun
-ore suplimentare platite
-carte de munca
-seriozitate
-mediu de lucru placut

george
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 807735