JobZZ.ro

Technician Montator Bucatarii Ikea

3.500 LEI
ID 877203
acum 6 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Construcţii / Amenajări,    Inginerie / Tehnologie,    Lemn / PVC

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Necalificat,    Mid-Level

duplicate
1

Contact: [email protected]

Compania are în portofoliu cei mai renumiti retaileri de mobila. Realizeaza proiecte de amenajari interioare, instalare mobila pentru clienti final si spatii comerciale. Se implica si in lucrari externe optionale, platite motivant, pentru magazinele Ikea.

Cautam persoane tinere îndemanatice si cu simt practic sau tehnicieni cu putina experienta, dornici sa facă o reconversie profesionala. Se vor face trainiguri la începutul activității. Pentru cei care performeaza, exista posibilitatea ca după primele luni de adaptare sa participe Optional si la lucrări externe, de amenajări showroom-urile de mobila și magazine Ikea.

Oferta:

Pachet salarial variabil 3400-3500 lei net (fix + tichete masa);
Program L-V 8h zi;
Contract de munca stabil, transport si logistica necesara.
Castigurile la lucrarile externe 1400-1500 euro net luna.

Cerinte:
Cautam persoane tinere atente la detalii, indemanatice, cu simt practic si putina experienta in activitati similare;
Experienta intr-un domeniu conex, tehnic (finisaje interioare, lacatuserie, service etc) constituie avantaj;
Se ofera traininguri pentru cei juniori sau pentru cei tehnici, care doresc o reconversie profesionala pe acest domeniu;
Carnetul auto categoria B- reprezinta avantaj.

Responsabilitati:

Se iau masuratori pe teren, se lucreaza in echipa, cu sculele de mana si cu logistica firmei;
Se monteaja bucatarii Ikea la clientul final;
Lucrarile se realizeaza in Bucuresti si limitrof pe teren la clientul final;
Posibilitatea de a te implica pe parcurs, optional, si in lucrari externe, platite motivant.