Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Supervizor curatenie - responsabil zona

2.200 LEI
ID 826933
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal

Persoana agreabila, punctuala, matinala, calma, increzatoare, cu placere de a lucra cu oamenii!
De preferat domiciului in sector 6!

Abilitati personale care ne ajuta sa lucram bine impreuna:

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.

Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi se spună ce trebuie să faceţi.

Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.

Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.

Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.

Energetic/ă: vă place să indepliniti sarcinile rapid si eficient.

Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual.
Descrierea jobului
Prin supervizor se intelege persoana desemnata de conducerea societatii care reprezinta firma intr-o zona desemnata, numita zona de supervizare si are rolul de a mentine legatura cu angajatii din subordine, care executa activitati de curatenie la Asociatiile de Proprietari.
Mentine lagatura cu presedintii, administratorii si reprezentantii asociatiilor de proprietari, este responsabil de indeplinirea si mentinerea contractului.

Fisa postului include:
• Vizitarea locatiilor si verificarea prezentei personalului;
• Luarea in primire a locatiilor si predarea lor catre ingrijitori;
• Intocmirea programului de lucru, pe zile si ore (acolo unde este cazul);
• Trasarea de sarcini scurte, clare si precise ingrijitorului in vederea imbunatatirii procesului de curateniei la blocuri;
• Legatura permanenta cu responsabilii Asociatiilor de Proprietari (Presedinte, administrator);
• Executarea de verificari programate si inopinante la blocuri;
• Controale periodice la termen date angajatilor;
• Propuneri si masuri de remediere a unor neajunsuri in cadrul zonei de supervizare;
• Asigurare bazei materiale la termen conform programului stabilit la nivel central conform contractului;
• Raportari oportune catre administratorul executiv al institutiei despre indeplinirea atributiunilor de serviciu a angajatilor din subordine:
• La cerere, supervisorul asigura materiale de curatenie suplimentare (daca cele la termen s-au epuizat inainte de reaprovizionare), contra cost sau oferirea materialelor suplimentare din rezerva companiei cu aprobarea conducatorului unitatii.
• Propuneri de sanctiuni a unor angajati catre conducerea unitatii pentru neindeplinirea atributiilor de serviciu repetate.
• Va acorda un feedback de cate ori va fi necesar catre conducere;
• Executa diverse alte atributii administrative;

Cerinte specifice:
• Permis de conducere categoria B
• O buna capacitate de organizare
• Abilitatea de a prioritiza sarcinile
• Un simt de raspundere ridicat
• Leadership
Descrierea companiei
Grupul de firme IntretinereImobile.ro activează din 2013 în București și de atunci este în continuă dezvoltare, având ca activitate principală servicii de curățenie pe scările de bloc.
Deservim în acest moment peste 250 de locații din municipiul București și județul Ilfov, si ajutăm oamenii să se bucure de curățenie, să simtă lipsa responsabilității curățeniei, să primească respectul nostru prin comunicare și disponibilitate.
Suntem un colectiv de oameni tineri și cu experiență.
Valorile companiei sunt respectul, comunicarea directă și eficientă, stimularea dezvoltării personale a angajaților și indeplinirea promisiunilor către angajați, furnizori și clienți.

CV : office@intretinere-imobile.ro

Dan Ursan | DURSA SUPPORT SERVICES
ID 826933