JobZZ.ro

Subway - cauta coleg, sandwich artist

Salariu confidenţial
ID 802239
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Cerinte:

- caracteristica esentiala pe care o cautam este SERIOZITATEA
- candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu experienta in munca
- determinare. Candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intrun mod real.
- dornic de a invata lucruri noi si de a lucra cu publicul.
Descrierea jobului

Interactiune cu clientii.
Prepararea sandwichurilor de tip fast food la solicitarea clientilor.
Coacere paine proaspata
Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare.
Receptionare marfa .
Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice.
Incasare la casa de marcat cu POS

SE OFERA:

·Pachet salarial competitiv
·Bonuri de masa
·Un meniu gratis/zi
·Prime cu ocazia sarbatorilor pascale si de iarna.
·Pregatire teoretica si practica acreditata la nivel global.
·Conditii de munca foarte bune - in locatie de top.
·Seriozitate, respect , intelegere si flexibilitate din partea managementului.
Echipa este elementul vital al desfasurarii activitatii curente, motiv pentru care se pune accent pe resursa umana. Se cere si se ofera seriozitate, onestitate si profesionalism.

SUBWAY
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 802239