Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Stivuitorist - lame frontale

4.000 LEI
ID 840890
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerințe:

- Atestat ISCIR vizat pe anul in curs;
- Experienta in manevrarea stivuitorului cu lame frontale ;

Condiții:

Salariu net 4000 ron (pentru stivuitoristi cu experienta pe electrostivuitoare cu lame frontale);
Masa calda zilnica la alegere;
Bonuri de masa 400 lei (20 ron valoarea tichetului pentru fiecare zi lucrata);
Cafea gratis in cantina depozitului;
Transport asigurat de la metrou Lujerului si Pacii
Asigurare medicala la clinica privata Medicover

Responsabilități:

· Depozitarea corectă cu ajutorul stivuitorului, a paleților de marfă pe locații, folosind numai paleți ce reprezintă un mare grad de siguranță.
· Descărcarea cu ajutorul stivuitorului, a camioanelor de marfă.
· Manipularea si depozitarea corespunzătoare cu ajutorul stivuitorului, a paleților, respectând integritatea produsului.

Alte detalii:

Toate utilajele sunt noi cu baterii Li-Ion = nu necesita schimb de baterie.
Program de lucru in 3 schimburi astfel:
I. 6:15-13:15 (de luni pana sambata)
II. 13:15-21:45 (de luni pana vineri)
III. 21:45-6:15 (de luni pana vineri)

Adrian Stancu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 840890