Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 17 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 20 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Montator aer conditionat / sisteme ventilare / panouri fotovoltaice
Sezonier / Part time / Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Prestări servicii / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
JobZZ.ro

Stivuitorist cu atestat ISCIR

4.200 LEI
ID 878179
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Compania noastră caută 1 stivuitorist pentru depozitul nostru. Candidatul ideal va fi responsabil pentru încărcarea și descărcarea mărfurilor, pregătirea comenzilor și menținerea depozitului curat și organizat.

Cerințe:

Experiență anterioară în utilizarea stivuitoarelor;

Atestat ISCIR valabil;

Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;

Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;

Responsabilități:

Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod eficient și sigur;

Pregătirea comenzilor și asigurarea livrării acestora la timp;

Menținerea depozitului curat și organizat;

Comunicarea cu colegii și supervizorii pentru a asigura o eficiență maximă în depozitare;

Beneficii:

Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

Tichete de masa;

Beneficii medicale la o clinica privata.

Programul de lucru este de LUNI pana VINERI :

08:00 - 17:00

Dacă sunteți o persoană motivată, cu experiență în depozitare și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică și plină de energie, vă rugăm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!