Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

STIVUITORIST

ID 816067
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Companie producătoare de sisteme de siguranță angajează STIVUITORIST care să se alăture echipei noastre!

Responsabilități:
Manevrează vehicule pentru transportul mărfurilor paletizate, containere, cutii, deșeuri, etc. (stivuitoare, transpalete manuale și electrice) în interiorul depozitului și a platformei exteriore, zona de deșeuri.

Cerințe:
1. Nivel de studii: medii;
2. Curs calificare stivuitorist;
Pot aplica si candidati fara cunostinte/experienta care isi doresc sa se formeze in acest domeniu. Societatea va asigura instruirea in vederea calificarii.

Beneficii: prime Paște si Crăciun, vacanță vară, ziua salariatului, tichete masă, decont transport, cursuri calificare etc.

Adresa noastră este în Militari, Str. Preciziei, nr. 5 (metrou Preciziei).
Detalii suplimentare la 021.318.09.05, interior 120, sau la 0756.142.203.

Assa Abloy Romania | ASSA ABLOY ROMANIA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816067