Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Specialist suport clienti

Salariu confidenţial
ID 818193
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Candidatul ideal este o persoana amabila, deschisa, comunicativa si adaptabila.
Persoana potrivita este responsabila, orientata pe relatia buna cu clientii si solutii pentru acestia.

Aptitudini si studii:

- Minim studii medii;
- Cunostinte bune dе utilizare Microsoft Office / Excel;
- Limba engleza, nivel mediu spre avansat, atat vorbit, cat si in scris;
- Bune abilitati dе comunicare;
- Abilitati dе lucru în echipa;
- Disponibilitatea de a invata lucruri noi;
- Atentie la detalii;
- Viteza dе lucru si eficienta ridicata;
- Abilitati dе orientare virtuala - (sa stie sa caute rapid informatiile in mediul online);
- Cunostinte de contabilitate primara.

Descrierea jobului:
-Consultanta si suport clientilor pentru produsele din portofoliu
- Verificarea comenzilor primite si procesarea lor
- Verificarea permanenta a statusurilor comenzilor primite
- Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor
- Emiterea facturilor si expedierea marfurilor
Va rugam sa trimiteti cv-ul dvs. la adresa de e-mail office@dip-express.ro.

Nistor Gabriel
ID 818193