Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Specialist Marketing

Salariu confidenţial
ID 844313
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Manager/Executiv,    Mid-Level,    Student

Candidatul ideal va fi responsabil de crearea si distribuirea continului de marketing al companiei. Va crea o prezenta puternica a brandului online si offline, prin evenimente si campanii eficiente de marketing. De asemenea, va colabora indeaproape cu echipele de vanzari si produs. Nu in ultimul rand, abilitatile sale analize il vor ajuta sa monitorizeze si raporteze succesul campaniilor de marketing.

Responsabilitati:

- Urmarirea, analiza si raportarea rezultatelor acestor eforturi de marketing;
- Crearea de continut de marketing online si offline;
- Sustinerea activitatii echipei de vanzari, prin continut de marketing care sa ajute la cresterea vanzarilor;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii si companiile partenere.

Cerinte:

- 1-3 ani de experienta in marketing;
- Diploma de licenta in marketing ori un domeniu similar;
- Aptitudini bune de comunicare verbala si in scris;

Grigore Andrei
ID 844313