Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Specialist marketing

Salariu confidenţial
ID 821593
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma de transport angajam specialist marketing
Cerințe :
-cunostinte limba engleza nivel avansat
-cunostinte MS Office ( Excel ,word , PowerPoint)
-Experienta pe un rol similar reprezintă un avantaj
-abilitati de copywriting și content writing
- cunoștinte minime despre Facebook. Ads. Google ads , mailchimp , Google analystics

Candidatul ideal:
- pasiune fata de marketing , tendinte și interes pentru noile tehnologii și platforme de social media
-persoana ambițioasă , serioasă și energica
-orientare către client și rezultate
-atentie la detalii

Responsabilități
- Administrare și dezvoltare conturi social media
-cresterea vizibilității in mediul online
- dezvoltare relații eficiente in interiorul companiei, precum și cu colaboratorii externi

Ce oferim ?
- un mediu de lucru plăcut
- program full-time , de luni până vineri , între orele 09:00-17:00
Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV printr-un mesaj la acest anunț
Pentru mai multe detalii sunați la Nr de tel. 0722118858

Viscat Viscat
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821593