Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Soferi bene cereale Craiova

Salariu confidenţial
ID 827748
acum 2 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:

Experienta relevanta in transport
Permis de conducere categoria C+E
Card tahograf
Atestat profesional de transport marfa, eventual atestat ADR
Studii medii, de preferinta tehnice.

Responsabilitati:
- transport cereale din camp la siloz (pe distante mici aproximativ 7-10 kg);
- se ingrijeste de intretinerea masinii.

Se asigura transport din Craiova, pe ruta Craiova-Segarcea si retur.

Program de lucru: conform card tahograf.

Persoana contact: Florentina Mihalcea - 0758 073 562

Georgiana Dumitrache
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827748